İlbet Papara İle Ödeme

Nisan 20, 2022 Posted in İlbet Blog by Yorum yapılmamış

İlbet papara ile ödeme işlemi, oldukça hızlı ve güvenilir bir yöntemdir. Sistemde 7/24 aktif olan canlı destek hattı ile irtibata geçtiğiniz zaman detaylarını öğrenebilirsiniz. İlk kez yatırım yapacağınız da, önerilen yöntemler arasında başlıca gelir.

Papara İle Ödeme Nasıl Olur?

İlbet papara ile ödeme yapmadan önce para yatırma için hesap oluşturmalısınız. Hesabı, sistemin uygulaması üzerinden yapmanız mümkün. Uygulamasını cihazınıza indirdiğiniz zaman üye ol butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Sizden T.C. Kimlik numaranız başta olmak üzere, belli başlı kişisel bilgiler istenir. Bu bilgileri gerekli yerlere doldurarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Kaydınızı tamamladıktan sonra canlı destek hattı ile iletişime geçip, güncel sisteme ait papara hesap bilgilerini almanız ardından bu bilgileri de gerekli yerlere doldurduktan sonra para gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Yatırımlarınızı yapmak için; minimum ve maksimum limit değerlerini bilmeniz, önemli. Son derece güvenilir bir yöntemdir. Şahsi bilgilerinizin, üçüncü bir kişi ile paylaşılması ya da farklı bir alanda kullanılması mümkün değildir. Bu konuda güven ve gizlilik odaklı çalışmalar mevcut.

Papara ile yapmış olduğunuz yatırımlarda; minimum 100 TL maksimum 50 bin TL yatırım kabul ediliyor. Olası durumlar dışında kullanıcılara, aylık 50 bin TL çekim limiti sağlamaktadır. Yani hem para yatırma ve para çekme aşamasında kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

  • Limiti doldurmanız durumunda, o ay  papara aracılığı ile beraber herhangi bir yatırım işlemini yapmanız mümkün değildir.

Papara İle Yatırım Bonusu Var Mı?

İlbet papara ile ödeme yaptıktan sonra papara yöntemini kullandığınız için burada papara geçerli yatırım promosyonlarından yararlanabilirsiniz. Yaklaşık %30 ve %50 oranında, yatırım bonusları sunuluyor.

  • Ekranın sağ alt köşesinde, canlı destek hattı mevcuttur. Canlı destek hattından promosyonları talep etmenizle beraber hesabınıza ekstra avantaj olarak gelecektir. Avantajlı bir yöntem olduğunu, başta belirtmemiz de ki temel faktör budur.

Yatırım bonusu; isminden anlaşılacağı üzere yapmış olduğunuz yatırım yöntemleri sonrasında elde edeceğiniz avantajlı promosyonlardır.

  • Herhangi bir problem olmadığı sürece geçerli olduğu bölümde, yatırım bonusu sizin için kazancınızı kat ve kat artırır. Detaylı bilgiler de veya öğrenmek istedikleriniz varsa profesyonel müşteri hizmetleri sizi bilgilendirir.

 

Yorum yapın

canlı casino siteleri